Переваги
Економія 15% при оформленні поліса онлайн
Поліси від провідних страхових компаній України
Підтримка на всіх етапах оформлення поліса
Гарантія справжності поліса
Маєте сумніви щодо придбання електронного поліса ОСЦПВ?
Як виглядає електронний поліс ОСЦПВ
Після придбання ви отримаєте чинний поліс на e-mail у форматі PDF. Страхування має унікальний номер, який фіксується в базі МТСБУ
Держ. документ про впровадження е-поліса
Згідно з розпорядженням №3631 від 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ
Перевірка страхування співробітниками поліції
Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де поліція перевіряє чинність вашого поліса онлайн. Також ви зможете зробити це самостійно за номером авто або номером поліса, натиснувши на кнопку нижче
Ваші дії при страховому випадку
завантажити пам'ятку
ОСАГО - обовязкове страхування власників транспортних засобів!
перейти до розрахунку
Поширенні запитання
Що таке електронний поліс?
Електронний поліс ОСЦПВ - це звичайне страхування, яке надається страхувальнику в електронному вигляді. Він має таку ж законну силу, як і паперова версія полісу. Електронний поліс неможливо підробити.
Як перевірити дію поліса ОСЦПВ?
На сайті МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) за реєстраційним номером авто або за номером полісу ОСЦПВ: https://policy-web.mtsbu.ua/
Чи потрібно роздруковувати електронний поліс?
Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Досить завантажити його на телефон або планшет. Також всі дані про страхування зберігаються в централізованій базі МТСБУ.
Чи можна оплатити страхування готівкою?
Ні, оплата проводиться в онлайн-режимі.
Які документи потрібні для оформлення полісу?
Для оформлення ОСЦПВ онлайн досить мати під рукою права або паспорт, а також тех. паспорт автомобілю. Для оплати страхування вам потрібна карта з можливістю розрахунку в інтернеті.
Чи можна оформити ОСЦПВ на друга або родича?
Так, можна. Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється на автомобіль, тому відповідальність будь-якого водія, який ним керує на законних підставах, застрахована.
Куди відправляються дані?
Поліс формується в централізованій базі МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України). Це об'єднання страховиків, які мають право укладати договори ОСЦПВ. МТСБУ координує роботу страхових компаній та виконує гарантійні функції щодо відшкодування шкоди відповідно до чинного законодавства України.
Як перевірити поліс ОСЦПВ?
Перевірити поліс ОСЦПВ ви можете, зайшовши на сайт МТСБУ. Для цього потрібно ввести номер застрахованого автомобіля або номер страхового поліса. Після вам буде надана інформація про страхову компанію, марку, модель, кузов автомобіля та інші дані полісу.
Виникли проблеми з отриманням полісу?
UKASKO не є страховою компанією або посередником. Ми є агрегатором продуктів і пропозицій страхових компаній для порівняння та покупки їх онлайн. Тому ми гарантуємо відправку страхового поліса на вказаний Вами e-mail після отримання поліса від страхової компанії. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат. Наші спеціалісти допоможуть вирішити вашу проблему.
Чи безпечно оплачувати карткою?
Так, безпечно. Ми працюємо тільки з компаніями-лідерами інтернет-платежів в Україні. Вони гарантують безпеку онлайн-платежів. Ми не маємо доступу до платіжних даних і не зберігаємо інформацію про платіжні картки.
Що робити, якщо виникли проблеми з оплатою?
Проблеми з оплатою в інтернеті можуть виникнути в разі помилки з боку банку або платіжної системи. Також рекомендуємо перевірити або збільшити ліміт для оплати в інтернеті на картці. У разі виникнення проблем з оформленням або отриманням страхування, зверніться в нашу техпідтримку за телефоном +38 (050) 30 55 507 або напишіть в онлайн-чат.
Чи можу я повернути гроші?
Відповідно до Закону України "Про страхування", страхова компанія може анулювати договір до початку дії страхового покриття. Якщо клієнтом не вибрана конкретна дата початку дії страхового полісу, то страхування набуває чинності наступного дня після дня оформлення. В такому випадку повернення коштів можливе тільки в день придбання.
Хто наші партнери?
Найкраще про нашу надійність можуть розповісти наші партнери. Це лідери українського і міжнародного ринку страхування, перевірені страхові компанії, члени МТСБУ. Повний список наших партнерів ви можете побачити тут https://ukasko.ua/partners.
Ви все ще сумніваєтеся, чи купувати на UKASKO?
Оформляючи страховий поліс ОСЦПВ у нас, ви абсолютно нічим не ризикуєте. Ми - офіційний агент МТСБУ https://policy-web.mtsbu.ua/ і маємо сертифіковані партнерські відносини зі страховими компаніями, що представленi на сайтi.
Не знайшли відповідь на своє питання?
Запитайте у нашої служби технічної підтримки. Напишіть нам в чат або зателефонуйте за номером +38 (050) 30 55 507.
Показати всі питання
Вгору